دومین نشست کارآفرینی حوزه لیزر

صفحه نخست » اخبار و رویدادها » اخبار مرکز نوآوری لیزر ایران » دومین نشست کارآفرینی حوزه لیزر

دومین  نشست از سلسله رویدادهای کارآفرینی صنعت لیزر ، با تمرکز بر انتقال تجربه شرکت‌ها و استارتاپ‌های موفق در حوزه صنعت لیزر و  نیز معرفی خدمات و فعالیت‌های مرکز نوآوری لیزر ایران در تاریخ ۳۰ بهمن ۹۷ توسط مرکز نوآوری و با همکاری دانشگاه علم و صنعت و با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان برگزار گردید.

 دکتر ترکمنی ( مدیرعامل شرکت مهندسی لیزر پرتو پردازش مواد تهران )، مهندس دانایی (مدیرعامل شرکت تکفام سازان شفا) و مهندس رضانژاد (بنیان گذار استارتاپ ناهیرا) از مدعوان این نشست بودند. در این پنل، ضمن آشنایی حضار با این فعالین حوزه لیزر، ابتدا سوالاتی راجع به زمینه‌ی کاری هرکدام از آن‌ها و علت انتخاب زمینه‌کاری موردنظر مطرح گردید. سپس این افراد راجع به چالش‌های خود در مسیر پیشبرد روند شرکت و یا استارتاپ و  راه‌حل‌هایی که برای حل مشکلات در پیش گرفته بودند، مباحثی را مطرح کردند.

در این جلسه مسئولان مرکز نوآوری، علاوه بر معرفی آن مرکز و تشریح تاریخچه  آن، راجع به چگونگی انتخاب استارتاپ‌ها برای حمایت در مرکز نوآوری و نیز جزئیات خدمات و حمایتی که از استارتاپ‌ها به عمل می‌آورند، اطلاعات لازم را به شرکت‌کنندگان منتقل کردند.
 نشست‌های بعدی شامل

– آینده‌ی صنعت لیزر
– اکوسیستم کارآفرینی
– طراحی مدل کسب و کار
– و تیم سازی استارتاپی

است و به همت مرکز نوآوری لیزر و با همکاری دانشکده فیزیک دانشگاه علم و صنعت برگزار خواهد شد.

اخبار مربوط به زمان و مکان دقیق برگزاری نشست های آتی را می‌توانید از همین سایت دنبال کنید.

مرکز نوآوری لیزر ایران به عنوان یک عامل ارتباط ساز میان صاحبان ایده و بازار، با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارتاپی به دنبال آنست که به محلی برای شکوفایی ایده‌های کاربردی در حوزه لیزر تبدیل شود و در همین راستا آماده است تا خدماتی هم‌چون مشاوره، توانمندسازی صاحبان ایده، تامین فضای کاری، حمایت مالی، حل چالش‌ها، تدوین طرح کسب و کار و برقرای ارتباط میان سرمایه‌گذاران و صاحبان ایده یا محصول را در اختیار استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان قرار دهد.

منتظر شما در سومین نشست کارآفرینی حوزه لیزر هستیم.

Event 2