ساز و کار جذب و پذیرش

مرکز نوآوری لیزر

جذب و پذیرش در مرکز نوآوری لیزر

جذب نیرو در مرکزنوآوری لیزر به صورت تمام وقت و پاره وقت در چارچوب ضوابط و مقررات مشخص برای انتخاب، گزینش و جذب مناسب ترین افراد انجام می پذیرد. این مرکز تحت مدیریت متخصصین حرفه­ای، با ارائه خدمات حمایتی از ایجاد و توسعه حرفه­ ای جدید توسط کارآفرینانی که در قالب واحدهای نوپای فعال در زمینه­های مختلف منتهی به فناوری  لیزر متشکل شده­ و اهداف اقتصادی مبتنی بر دانش و فن لیزر دارند، پشتیبانی می­ کند.
اگرچه مرکز ملی علوم و فنون لیزر ایران ، مرکز نوآوری را تأسیس نموده و تأمین اعتبارات آن را از مجاری دولتی و غیر دولتی به عهده می­گیرد اما سیاستگذاری و نظارت عالیه بر حسن اجرای کلیه فرآیند جذب نیرو بر عهده ریاست مرکز نوآوری می باشد که تنها مرجع پاسخگویی در زمینه درخواست، پیگیری، سوال و هرگونه اطلاعات در خصوص جذب نیرو می باشد. جذب نیرو در مرکز نوآوری لیزر ایران از طریق کمیته جذب انجام می شود. این کمیته شامل اعضای حقوقی، فنی، مالی و شناخت بازار است که مسئولیت اجرای جلسات مصاحبه استخدامی را بر عهده دارند. اعضای این کمیته توسط رئیس مرکز نوآوری  جهت انجام وظایف محوله تعیین  می گردند. 

مرکز نوآوری لیزر ایران در نظر دارد با ثبت اطلاعات اولیه ایده شرکت ها /اشخاص در این سامانه، اقدامات لازم در خصوص جذب و پذیرش طرح/ایده در زمینه لیزر را به عمل آورد. متقاضیان گرامی می توانند پس از مطالعه و آگاهي از توضیحات ذیل ، فرم درخواست مربوطه را تكميل نموده و به انضمام مدارك مورد نیاز ارسال نمایید.

راهنمای جذب و پذیرش در مرکز نوآوری لیزر ایران

  1. دریافت فرم اولیه پذیرش از آدرس  سامانه جذب و پذیرش یا از طریق صفحه نخست سایت مرکزنوآوری لیزر ایران  و از طریق منوی سامانه جذب و پذیرش.
  2. تکمیل فرم اولیه پذیرش و ارسال آن از طریق فرم سامانه جذب و پذیرش  یا بصورت ایمیل به آدرس  با موضوع ایمیل: فرم جذب پذیرش استارت آپ ها.
  3. تماس کارشناس جذب و پذیرش مرکز نوآوری به شماره تلفن موجود در فرم اولیه و ارائه راهنمایی های لازم برای دریافت فرم های بعدی و مراحل بعدی.
  4. با توجه به نظر کارشناس و مراحل قبلی، دریافت یکی از دو فرم رشد مقدماتی یا رشد از طریق آدرس و تکمیل آن و سپس ارسال آن به با موضوع   (توسط کابر).
  5. پیش داوری و تماس با کاربر جهت آماده شدن برای ورود به کارگروه ارزیابی. (توسط کارگروه مرکز).
help icon

راهنمای فرآیند جذب و پذیرش در مرکز

برای آشنایی با روال جذب و پذیرش در مرکز نوآوری اینجا کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس

42-02188613238 تماس بگیرید.

Companies icon

فرم اولیه پذیرش شرکت ها

برای تکمیل فرم اولیه پذیرش شرکت ها ،بر روی لینک فرم پذیرش شرکت ها کلیک نمایید.

startup icon

فرم پذیرش استارت آپ ها

برای تکمیل فرم اولیه پذیرش استارت آپ ها ،  فایل اطلاعات طرح اولیه استارت آپ را از لینک زیر دانلود و پس از تکمیل، بر روی

 فرم پذیرش استارت آپ ها کلیک نمایید.