شرکت نوین ایده کارا توسعه‏

مرکز نوآوری لیزر

شرکت نوین ایده با بیش از 16 سال فعالیت در حوزه های هولدینگ خود ( ابتدا با ثبت همین نام در کیش و سپس در تهران تا کنون ) و کسب تجربه های مختلف ، برخی از این دانشها ، تواناییها و عملکرد خود را تقدیم می نماید .
این شرکت علاوه بر تولید محصولات مورد علافه و تحلیل فروش شده خود اقدام به فعالیت در مهندسی فروش ، خدمات و یا برند سازی شرکتها و اشخاص متقاضی در این سالها داشته است .

تواناییها و دانش فنی شرکت بهمراه برخی نمونه رزومه فعالیت نوین ایده :

  • دارای تیم فنی در حوزه نرم افزار و سخت افزار ( تولید نرم افزارهایی که همیشه نخستین بوده اند و ثبت شورای عالی انفورماتیک و تاییده های مختلف فنی هستند بمانند اولین نرم افزار فرم نگار ، اولین نرم افزار مدیریت بازرگانی خارجی ، اولین نرم افزار موبایل ترافیک ، اولین نرم افزار پیامک کشور و ... )
  • دارای تیم فنی سخت افزار ( تولید تجهیزات بمانند GSM Modem ، مانیتورینگ دیسپاچینگهای مراکز توزیع برق ، دستگاههای کنترل و مانیتورینگ مخصوص مراکز اتاق سرور ، مرغداریها ، آزمایشگاههای خون ، تست خط لوله های گاز و ... که به برخی کشورهای همسایه نیز صادر گردیده است )
  • دارای تیم تخصصی فروش و بررسی راهکارهای سریع برند سازی و پیاده سازی فرایندهای فروش و یا موفقیتهای مرتبط ( این بخش شامل تجربیات بسیار گرانقدر در حوزه های کالا و یا خدمات و .. می باشد :
الف -در حوزه فروش نرم افزار تحلیل نقاط فروش و دست یابی به مراکز بازدید و ترقیب مشتری : به عنوان نمونه برنامه فرم نگار با بیش از چندین هزار نسخه فروش از سال 80 تا 85 و بی رقیب ، در وزارت بازرگانی خارجی میدان ولیعصر برنامه ریزی فروش شد ، برنامه مدیریت بازرگانی خارجی علاوه بر مراکز آموزشی مربوطه هم اکنون به عنوان تنها ضمیمه کتاب HS در اختیار بازرگانان در سطح کشور توزیع گردید و ..
ب- در حوزه تجهیزات تولیدی خود شرکت استفاده از نمایشگاههای داخلی و بین المللی و همچنین ارتباط با اتحادیه ها و برنامه ریزی اخذ و ایجاد نمایندگان فروش استانی و عقد قرارداد همکاری با تولید کنندگان سایر تجهیزات به عنوان تکمیل سبد تولیدات آنها و ...
ج – بالاترین خدمات مشاوره و تبلیغات  در حوزه گردشگری : تجربه موفق پرکردن همه پروازهای کرندون آژانس دالان بهشت ، همکاری جذب مسافر و فروش تور برای آژانسهای بسیار معتبر و چارتر کننده اصلی بمانند گلفام سفر ، امیرکبیر و ...
از انجام کلیه تبلیغات در حوزه مجازی ( طراحی سایت ، سیو سایت ، کلمات کلیدی گوگل ، برنامه ریزی و انجام کلیه امور تبلیغاتی و فروش در دو حوزه پر بازدید تلگرام و اینستاگرام و مشاوره و ایجاد راهکاری فروش برای پیمانکاران حوزه گردشگری ) – بیش از 100 آژانس معتبر همه روزه از خدمات این شرکت استفاده می کنند.
د- افتخار حضور موفق مشاوره و انجام در حوزه های انتخاباتی کشور ( که قاعدتا این مهم نیز احتیاج به بررسی ها و استفاده از تکنولوژی های خاص خود در زمان مجاز فروش یا همان دوران تبلیغات می باشد ) حضور موفق در دو دوره قبل در این بخش در سال 1392 مجری ارسال تبلیغات کشوری ستاد آقای روحانی و در سال 1396 استفاده از کمپین USSD برای ستاد ایشان .
و- پس از تولید تنها نرم افزار موبایل ترافیک زیر نظر مرکز کنترل ترافیک تهران، این شرکت اقدام به عقد قرارداد با همراه اول و ایرانسل نمود که اطلاعات ترافیکی تهران بصورت نقشه و به سرعت روی تمامی گوشی ها قرارگیرد و بصورت شارژ معکوس از متقاضی هزینه کسر کند که بدلیل اصرار اپراتورها برای ارسال MMS دیتای ما و عدم توانایی سرورهای MMS آنها در پاسخگویی به لحظه پروژه موفق نشد ولی در حالتیکه متقاضی از نرم افزار جاوای تولیدی شرکت و کارتهای اعتباری استفاده می کرد به لحظه دیتای نقشه ترافیک در اختیارش قرار میگرفت و حتی خبر آن در همشهری توسط ریس وقت کنترل ترافیک مهندس بهروز چاپ گردید.
  • شرکت نوین ایده دارای تیم مهندسی صنایع با تجربه در زمینه طراحی فرایند و بهبود روشهای فروش در تولید و ارایه خدمات می باشد که فرایندهای مربوطه در اختیار کارفرمایان مربوطه بهمراه نرم افزارهای CRM و نرم افزارهای مدیریت فروش و بازار اختصاصی انجام می گیرد .
  • تیم بازرگانی خارجی و فروش این شرکت دارای تجربه در حوزه واردات و اخذ نمایندگی می باشد که در سالهایی از کشور ترکیه و چین این مهم اتفاق افتاده است

هم اکنون بدلیل جمیع توانایی های فوق این شرکت نماینده فروش لیزرهای پزشکی مرکز لیزر ایران می باشد که در مرکز نوآوری و فن آوری مرکز لیزر ایران زیر نظر سازمان انرژی اتمی فعالیت برند سازی و رقابت در فروش با برندهای خارجی موجود در این حوزه را نیز به عهده دارد )
همچنین این شرکت هم اکنون مشاور و مجری چندین شرکت استارت آپی در حوزه ارایه خدمات نوین دیجیتالی در تهران می باشد که بزودی محصولات نوینی همچون اسنپ در بازار ارایه خواهد شد .

بر اساس تجربه چندین ساله این شرکت ( در حوزه دیجیتال مارکتینگ ، مهندسی و مشاوره فروش و راههای نوینی که مشتریان در خرید کالا و خدمات رصد می کنند ) ، هر حوزه کاری جدید می بایستی بدقت بررسی و مراکز فروش و اقبال مشتری و نحوه توزیع کالا و تبلیغات کاملا برنامه ریزی زمانی و بودجه بندی و  عملیاتی می گردد. 

نشانی : تهران، خیابان شیراز جنوبی، خیابان زرتشتیان، پلاک چهار
وب سایت : www.novinideh.com
تلفن تماس : 02188918058 ( خط وي‍‍ژه )