چرا ما بهترین گزینه ایم؟

مرکز نوآوری لیزر

  • دسترسی به متخصصین یک حوزه و امکان مشاوره و طرح یک ایده با خبرگان آن حوزه گام بزرگی در راستای داشتن تصویری روشن از نقاط قوت و ضعف یک ایده و درک درستی از چالش های پیش رو در اختیار ایده پردازان قرار می دهد. مرکز نوآوری لیزر ایران با دسترسی به مجموعه ارزشمندی از خبرگان علمی صنعت لیزر و اپتیک آماده است تا بهترین مشاوره در زمینه عملی کردن ایده های نوآور را در اختیار بنیانگذاران قرار دهد.
  • مرکز نوآوری لیزر ایران همچنین با قرار دادن فضای فیزیکی مناسب در اختیار بنیانگذاران، زمینه را برای به بار نشستن پتانسیل‌های موجود میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان، تبدیل ایده های ناب به محصولات ارزشمند و ورود آن ها به میدان کسب و کار این صنعت فراهم آورده است.
  • در این مرکز، بنیانگذاران علاوه بر بهره گیری از تجربه خبرگان ساخت محصولات در زمینه لیزر و فوتونیک، می توانند از همه امکانات و پتانسیل های موجود و تجهیزات پیشرفته و تخصصی، برای حل چالش ها برخوردار شوند.
  • در این مرکز از بنیانگذاران برای ساخت محصول اولیه، حمایت مالی متناسب با محصول صورت می گیرد.
  • داشتن افقی روشن نسبت به آینده کسب و کار، یکی از عوامل انگیزه بخش برای دست اندرکاران هر حوزه است. دسترسی به نیروهای مجرب اجرایی در مرکز نوآوری لیزر ایران امکان ارائه خدمات مشاوره حقوقی در ثبت محصولات دانش بنیان، ثبت شرکت و آماده کردن طرح کسب و کار برای بنیانگذاران  را فراهم کرده است.
  • در این مرکز بنیانگذاران علاوه بر بهره گیری از خبرگان مجموعه حل چالش می توانند با سرمایه گذارهای مختلف ریسک پذیر رودررو شوند و محصولات خود را ارائه دهند.

به طور کلی در مرکز نوآوری لیزر ایران به عنوان تنها شتابدهنده تخصصی حوزه لیزر در ایران، بهترین امکانات برای شکوفایی ایده‌های خلاقانه در زمینه گسترش و ساخت دستگاه‌های با بهره‌گیری از توانمندی‌های صنعت لیزر و فوتونیک فراهم آمده است. شاخص‏‎ترین مزیت،  این مرکز، قرارگرفتن بنیانگذاران در یک فضای پژوهشی با تبادل افکار مستمر با با دیگر محققان و متخصصین این حوزه است. افزون بر این استفاده از خدمات اسکان، پروژه‎‏یابی، اطلاع‏‎رسانی، خدمات آزمایشگاهی و عمومی، فرصت‏‎های دیگری است که بنیانگذاران و استارتاپ ها می‏‎توان از آن ها بهره ‏مند شوند.